ACTION YURTTAŞ BİLİM PROJELERİ İÇİN AÇIK ÇAĞRI

ACTION, Avrupa’daki ve dünyadaki her türlü kirlilikle ilgili yurttaş bilim projeleri arıyor. Başarılı olan adaylar, altı aylık bir pilot çalışma için 20 bin Euro ile desteklenecek. 

Başvurular için son tarih 31 Ekim 2019.

Başvuru süreci ve detaylar için https://actionproject.eu/apply-2019/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

EYLEM Avrupa’daki ve dünyadaki her türlü kirlilikle ilgili yeni ve devam eden vatandaş bilim projeleri arıyor. Başarılı olan adaylar, ACTION ekibinin yardımıyla altı aylık bir pilotun teslimine yardımcı olmak için 20.000 € alacaklar. Fon, Horizon 2020 yönergelerine uygun olarak maaşlar, ekipman, sarf malzemeleri, seyahat, diğer şirketlere taşeronluk ve dolaylı harcamalar (toplam doğrudan maliyetlerin% 25’i olarak hesaplanır) üzerinde harcanabilir.

EYLEM, pilotu kurmak ve çalıştırmak için özel hızlandırma faaliyetleri, kaynakları ve araçları ile birlikte altı aylık bir pilot için finansman sağlayacaktır. Bir dizi çalıştayda, araçları birlikte tasarlama, deneyme ve ACTION ekibi ile birlikte çalışma ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği uyarlama şansına sahip olacaksınız. Benzer fikirlere sahip girişimler topluluğuna, benzer zorlukların üstesinden gelmeye ve ortak amaçlara katkıda bulunmaya erişebileceksiniz.

Ek olarak, EYLEM, aşağıdakiler dahil olmak üzere her vatandaş bilim projesinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir dizi hizmet sunacaktır:

Kimler başvurabilir:

Horizon 2020 hibelerini almaya hak kazanan bir ülke veya bölgede kurulan herhangi bir tüzel kişilik ve konsorsiyum. Her işletmenin tek başına veya bir konsorsiyumun parçası olarak bir başvuruya katılmasına izin verilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s