Sivil Toplum Destek Programı Üçüncü Dönem Hibe Programı

Dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları ile kar amacı gütmeyen kooperatiflerin projelerine en az 60 bin avro, en fazla 100 bin avro hibe desteği sağlanacaktır.

Proje başvurularının 17 Eylül 2019 – saat 17.00’a kadar Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılması gerekmektedir.

Sivil Toplum Destek Programı Üçüncü Dönem Teklif Çağrısı

Güncelleme Tarihi 11.07.2019

Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından IPA II-Sivil Toplum Sektörü altında yürütülen Sivil Toplum Destek Programı üçüncü dönem teklif çağrısını duyurdu. Toplam bütçesi 3 milyon Avro olan hibe programı için son başvuru tarihi 17 Eylül 2019 saat 17:00.

Sivil toplum kuruluşlarının kurumsal yapılarının, karar alma süreçlerine katılım kapasitelerinin ve ağ kurma becerilerinin güçlendirilmesi amaçlayan hibe programında Türkiye’den dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları ile kar amacı gütmeyen kooperatifler ve AB üyesi ülkelerden kar amacı gütmeyen kuruluşların geliştirecekleri projelere, 60 bin avro ile 100 bin avro arasında hibe desteği sağlanacak.

Son başvurusu 17 Eylül 2019 saat 17:00 olan hibe programına başvuruların Merkezi Finans ve İhale Birimi’ne yapılması gerekiyor.

Sivil Toplum Destek Programı Üçüncü Dönem Hibe Programı’nın bilgilendirme toplantıları takvimine, başvuru sürecine ilişkin ayrıntılı bilgiye ve başvuru dokümanlarına ulaşmak için https://www.ab.gov.tr/sivil-toplum-destek-programi-ucuncu-donem-teklif-cagrisi_51723.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s